ВИДЕО: Верувале или не - Скејтер во пелени!

Верувале или не, 2-годишниот Кахлеј Стоун Кели од Австралија вози скирол како возрасен. Ова момче сигурно ќе биде шампион во скирол. ПОгледнете...

27.01.2014 - 09:28

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега