ФОТО: Носи ташна во облик на вагина!

Манекенот Андреј Пејиќ објави фотографија од својата нова торба предизвика лалвина од коментари од своите обожаватели. Тој ги праша:

"Што мислите, што претставува? Едноставно не може да не ви се допадне мојата нова торба.“.

Mанекенot со српско потекло ги запрепасти своите фанови откако ја покажа новата чанта на која во централниот дел има детаљ во облик од вагина.

 

26.01.2014 - 12:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега