Погледнете го видеото кое им ги стопли срцата на скопјани

25.01.2014 - 00:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега