Монструозно: Сите и се наредија на ќерка ми, можам и јас!

Цела Србија е згрозена од Србинот Милош Н. кој е фатен како ја силува сопствената ќерка.

41-годишниот Милош од околината на Пожаревац си ја силувал својата малолетна ќерка и и се заканувал со ќотек. Силувањето се случило додека мајката на детето Билјана М. била во градот, а помалата сестра на училиште.

- Мајката и ќерката не сакаа да го пријават силувањето во полиција, но во селото се разбра за случајот. Соседите, меѓу кои и пријателките на Билјана дознале дека девојчето е злоставувано, па почнале да зборуваат меѓу себе, по што дознала и полицијата, вели соговорникот за српски Курир.

-Рече: „Кога сите можеа да се изредат на тебе, можам и јас". Неговата ќерка плачела, се обидела да се одбрани, но престанала да се спротивставува кога Милош и се заканил дека ќе ја претепа, вели соговорникот на српскиот портал.

ФОТО: Денешен 

 

најчитано сега