Внесете го овој код и проверете дали некој го прислушкува вашиот мобилен телефон

Дали можете да откриете дали и кога некој ве прислушува. Има различни теории за тоа како да препознаете дали сте прислушувани но експертите велат, дека тоа се само, празни муабети. Хрватските новинари од „Проверено“ ја разработија темата. Погледнете го видеото

18.01.2014 - 00:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега