ФОТО: Отишол „мртов пијан" во тоалет - другарите останале шокирани

Не е алкохолот за секого. Доказ е и ова момче од Русија кое другарите го фотографирале и снимале бидејќи верувале или не, откако отишло мртво пијано во тоалет за да се олесни, останало заглавено во многу смешна позиција. Момчето колабирало додека уринирало, па останало заглавено во ВЦ-то во многу смешна позиција, бидејќи малиот простор не му дозволувал да падне.

Оваа фотографија го изнасмеа светот.

 

17.01.2014 - 09:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега