ВИДЕО: Чесите импресионирани од Попова Шапка и фолк песната „Кеш“

Група туристи од Чешкакој престојуваа на Попова Шапка ја промовираа Македонија со веидо презентација во која ја вметнале песната на фолк пејачката Андријана Ацеска „Кеш“

 

16.01.2014 - 18:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега