ВИДЕО: Погледнете ги најскапите сообраќајни несреќи

16.01.2014 - 17:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега