ФОТО: Синко јадеше ли? - кога баба ти ќе отвори профил на Фејсбук

16.01.2014 - 12:24
Фото: 
Навалица

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега