Ријана: Не смеев да имам момче до 16 години

Една од најсексипилните светски пејачки Ријана откри дека додека таа била тинејџерка мајка и не и дозволувала да излегува со момчиња и да има врска се додека не порасне. Таа вели дека тоа воопшто не и пречело  бидејќи момчињата порано не ја ни погледнувале.

Не смеев да имам момче. Кога наполнив 13 години мајка ми ми кажа дека момче може да имам кога ќе наполнам 16, а кога наолнив 16 мајка ми ми кажа дека границата се поместува-ништо пред 40 низ смеа изјавила пејачката.

16.01.2014 - 12:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега