ФОТО: Еве што се случува кога дечкото ќе ви ја дознае лозинката на фејсбук

Речиси сите сме дел од социјалните мрежи и ги користиме за различни цели.

Која му била целта на овој љубоморен младич проценете сами...

16.01.2014 - 11:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега