ФОТО: Треба да се срамиш од себе - дел од негативните коментари за сликата на Хамилтон

Ова се дел од негативните коментари кои Хамилтон ги предизвика со фотографијата на скијање која ја објави на својот профил два дена по несреќата на Ѓумахер.

- Безобразен си и арогантен, треба да се засрамиш од себе...се само дел од критиките.

Погледнете....

02.01.2014 - 12:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега