ВИДЕО: Водител заспа среде емисија!

Легендата на екипата на хокејската екипа на Чикаго „Берс“ Мајк Дидка, сега работи како водител, а верувале или не, заспа среде емисија. Погледнете...

02.01.2014 - 10:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега