ФОТО: Карлеуша пред сите го погали меѓу нозете

Скандалозната Јелена Карлеуша Новата година ја помина без професионален ангажман, забавувајќи се со своите пријатели, менаџерот и сопругот Душко Тошиќ. Таа од забавата на Твитер сподели две фотографии, а на едната се гледа дека дури и Душко е збунет од нејзиниот потег при позирањето

01.01.2014 - 23:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа