ВИЕДО: Најморничавото видео - ја стави раката во влакнесто клопче и погледнете што се случи

01.01.2014 - 22:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега