ВИДЕО: Битбоксер ќе ја претставува Македонија на "Јас имам талент"

Талентираниот Македенец Буцо ќе ја претставува Македонија на шоуто Јас имам талент. 

Талентираниот битбоксер, Мартин Атанасовски-Буцо, настапуваше на „Пиволенд 2013“ во Скопје.

31.12.2013 - 15:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега