Слаткар се жени!

Македонкиот рапер Марко Слаткаристика ја запросил својата девојка, манекенката Сања Николиќ.

Слаткар синоќа ја побарал раката на Сања во кругот на најблиските, клекнал на колена, а таа се согласила да биде негова сопруга.

Пред да ја запроси Слаткар смислил добар план да ја исплаши идната сопруга, па некое време не и одговарал на повиците.

нека им е со среќа.

31.12.2013 - 13:04
Фото: 
кајгана

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега