ФОТО: Храброста ги однесе кај Јанкулоска на статус

28.12.2013 - 11:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега