Познат идентитетот на девојката која загина на Партизанска

25 годишната Оливера П. од Радовиш е девојката која вчера загина во страотната несреќа на Партизанска. Телото на девојката е предадено на обдукција.

Несреќата се случи вчера вечерта во 21 часот, кога автомобил марка „Мерцедес“  соо скопски регистарски таблички удри во девојката кај бензинската пумппа „Макпетрол“ во Карпош 2. Оливера починала на лице место.

 

28.12.2013 - 10:11

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега