Јанко го запали Facebook - погледнете што се случува на неговата фан страна

28.12.2013 - 00:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега