ВИДЕО: Заев ги помеша континентите

"Мафиите и босовите не се проблеми со кои се соочуваат луѓето во Јужна Африка, тие за жал имаат други, егзистенцијални проблеми"

Нов во серијата гафови на претседателот на СДСМ Зоран Заев. 

Во годината која изминува запаметени ќе останат фригидното чувство , неговите татковци и чичковци, раманот на Славо Јаневски Село под Седумте јасени, да ја свиткаме кичмата и уште многу други

 

27.12.2013 - 18:34

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега