Необично милениче: По дома му шета мечка (ФОТО)

На овој човек по дома му шета мечка. Kејси Андерсон, пронашол две мечиња покрај нивната мртва мајка на Аљаска му било жал да ги остави сами во дивината и ги зел со себе. Но за жал едното починало Андресол решил  чува другото, кое го нарекол Брут. Погледнете го ова необично семсјство.

27.12.2013 - 16:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега