ФОТО: Најсмешните телефизиски гафови за 2013

Ова се најдобрите телевизиски гафови за 2013 година. Погледнете ова видео ќе ви го разубави остатокот од денот.

27.12.2013 - 15:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега