ФОТО: Во нејзин стил - Коко во бикини ги честита божиќните празници

Познатата актерка Коко во нејзин стил ги честиташе божиќните празници на своите фанови на Фејсбук. Коко е во розево бикини со кое го  истакна совршено тело. Уживајте...

27.12.2013 - 14:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега