ФОТО: На 100-от роденден супер бабичка се истетовира

Една  Американка својот 100-ти роденден го одбележа на еден необичен начин.Таа за роденденот посетила коцкарница, потоа јадела ракчиња во ресторан, а на крајот се истетовирала.

А сето ова го направила со помошта на нејзиниот откачен внук. Бабата истетовирала црвено срце на левата надлактица. Оваа супер бабичка стана вистиснки хит во светот.

 

27.12.2013 - 13:53

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега