ФОТО: Како изгледала Наташа Беквалац кога била девојче?

Пејачката Наташа Беквалац им покажа на своите фанови како таа изгледала кога имала 10 години. 

„Хе хе хе , јас солист на денот на училиштето „Светозар Марковиќ Тоза“, чисто да се пофалам :) … 10 години :) песна Бразил , Беби Дол“ напишала Наташа под фотографијата.

27.12.2013 - 10:49

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега