ВИДЕО: Ламборџини испече мисирка

Блогер од Британија снимил како се пече мисирка на оган, што од ауспухот го испушта “Ламборџини Авентадор“. Погледнете...

24.12.2013 - 16:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега