ФОТО: Младоженците со маска - свадба во загадено Скопје

Низ социјалните мрежи деновиве се појави фотографија на која се гледаат како двјца младоженци, поради загадениот воздух во Скопје, биле принудени да стават маски на лицето. 

ФОТО: Extraordinary photo

23.12.2013 - 10:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега