ВИДЕО: Еве видете, не носам гаќички

Позната е како Блонди, но вистинското име и е Нада Џукиќ. Таа е српска старлета, која очигледно не сака да носи долна облека...

При појавувањето во една емисија таа дојде речиси гола, а кога во еден момент ги прекрстуваше нозете, откри дека воопшто не носи гаќички!

Ниедно нејзино појавување не поминува без некој ваков гест, па изгледа сето ова е веќе станато нормално за Блонди.

22.12.2013 - 22:14

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега