ВИДЕО: Смеење до солзи - кога македонскиот министер зборува српски

Нема потреба од никаква дополнителна информација. Министерот за правда Блерим Беџети на српски јазик на регионалниот самит во Будва. Ете затоа, Србите не зборуваат македонски :)

22.12.2013 - 14:00

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега