ФОТО: Побеле езерцето во Градскиот парк

Замрзна езерцето во Градскиот парк во Скопје. И денеска кочан-ладно во Македонија.

20.12.2013 - 16:13

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега