Нова директна авиолинија Скопје - Берлин

На аеродромот Александар Велики денеска ќе биде промовирана нова дирекна авио-линија Скопје-Берлин.

Летот ќе го реализираат воздушниот оператор „Ер Приштина“ и авиокомпанијата „Германија“.

Сите можности ќе ги промовираат преставници на раководството на „ТАВ Македонија“ и претставници на „Ер Приштина“ и „Германија“.

20.12.2013 - 09:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега