ВИДЕО: Неверојатно - сонцето какво што го немаме видено досега

НАСА направи видео од сонцето какво што досега немаме видено.  Погледнете како соцето е прикажано во различни бои. 

19.12.2013 - 10:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега