Лила Филиповска повторно се мажи?!?

Водителката Лила Филиповска одлучила по трет пат да застане на лудиот камен бидејќи веќе се презаситила од ноќниот живот.

Нејзиниот пријател, водителот Дамјан Дренковски вчера вечерта на нејзиниот Фејсбук профил објави фотографија од нивниот разговорм каде таа вели дека ќе се мажи бидејќи и е здодевно во град, пренесува Вистина.мк.

-Бидејќи сум познат по тоа што и ги отворам очите на нацијата за било што, Сара Леши ја омажив во Америка, сега ти ми остана, напишта Дамјан во описот на фотографијата.

 

19.12.2013 - 10:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега