ВИДЕО: Најлудата реклама која ја направиле од Coca Cola

Кока Кола Лајф е новиот производ на познатиот бренд за безалкохолни пијалоци а за потребите на него изработи и интересна рекламна кампања.

Погледнете ја рекламата на светски познатиот бренд, во која ќе се препознаат посебно родителите со мали деца

18.12.2013 - 20:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега