Џеј низ солзи: Жал ми е и за Адил!

 

Српскиот пејач Џеј Рамадановски по хоророт кој го помина неговата ќерка откако неговиот зет, познатиот пејач Адил ја претепа само два месеца по породивањето, изјави дека Адил за него е мртов човек, но по се изгледа му падна жал и за него.

Џеј си ја отвори душата за емисијата Ексклузив и изјави дека му е жал за се што се случило и дека на никој не му го посакува тоа што го претрпела неговата ќерка.

- Адил не смеел тоа да го направи. Сепак сум горд на ќерката што после се се одлучи да не го тужи, изјавува пејачот и додава дека сега му е жал и за Адил.

 

13.12.2013 - 09:31

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега