Што се крие во сефот на Аркан?

 

Светлана Ражнатовиќ Цеца ни после 14 години од смртта на својот сопруг Аркан, не знае што се крие во неговиот сеф.

Како што пренесува српскиот Курир, Цеца изјавила дека ни денес не знае што се крие во сефот на нејзиот сакан од 1995 година.

- Навистина не знам што има внатре. Сефот е во надлежност на судот, кратко изјавува популарната српска пејачка.

Инаку, на 5 март идната година пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ е повикана да сведочи во процесот во кој Воислав Ѓурковиќ од неа бара исплатување на долг од 116.000 евра со камати.

13.12.2013 - 09:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега