ВИДЕО: Латас распали во Собрание и ја замолкна пратеничката на СДСМ

 

12.12.2013 - 22:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега