ФОТО: Совршените бутови на Кајли Миног

 

Пејачката Кајли Миног сакаше на својот профил на Твитер да се пофали со новите чевли но никој не и ги примети бидејќи во прв план беа совршените бутови.

12.12.2013 - 15:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега