ВИДЕО: Обични тегли како новогодишен подарок

 

Новогодишната еуфорија полека се наближува, и полека почнуваат подготовките за најлудата и новогодишните подароци.

Доколку размислувате што да им подарите на своите блиски погледнете ги овие креативни идеа со помош на обична тегла...

12.12.2013 - 15:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега