ВИДЕО: Момчево пее исто како Елвис Присли

 

16-годшниот Дејвид Тиболт гостувајќи во една радио емисија ја отпеал песната “Blue Christmas“и сите ги остави без зборови со својата изведба. Слушнете го...

12.12.2013 - 14:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега