ВИДЕО: Нова интерент сензација - „Опасно сексипилна“

 

Се појави уште една Интернет ѕвезда. Оваа  девојка која себе си се смета за “опасно сексапилна“, а така и го именувала и  видееото, во позадина оди бугарска песна , а главната актерка се обидува на сите возможни начини да ви покаже зошто е толку опасна…

Погледнете...

12.12.2013 - 13:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега