ВИДЕО: Која девојка има најубави гради на Икс Фактор ?

 

Погледнете ги најубавите српски кандидати  кои се појавија на балканското шоу Икс Фактор.

 

 

06.12.2013 - 12:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега