Александра Накова го изневерува момчето?!

 

Александра Накова која неодамна изјави дека е во врска која навистина ја исполнува, го изневерува своето момче. Според информациите на Вистина.мк, Накова го изневерува нејзиното момче кошаркарот, Никола Гајдаџиев.

Според она што нас ни пристигна, Накова божем тајно се гледала и со српскиот фудбалер на Партизан, Ненад Ѓорѓевиќ. Иако нејасно напишано, од она што може да се прочита, фудбалерот божем  се допишува со некоја си Александра, која во инбоксот на фејсбук му пишува: Мора да си посебен бидејќи не може секој да ја „e*e“ А. Накова“, а во понатамошниот разговор и фудбалерот се опушта и зборува за тоа како Накова не била толку совршена и ја прашува девојката од каде знае за него и Накова, бидејќи тоа било само нивна  тајна, пренесува Вистина.мк.

Засега не се знае дали овие пораки се навистина напишани од Накова или некој нашол начин како да и ја расипе среќата.

06.12.2013 - 12:34
Фото: 
вистина.мк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега