ВИДЕО: Знае како да ја подигне гледаноста - ги покажа гаќичките на среде емисија

 

 Водителката на BBC Сузана Рејд  имаше мала „незгода“ во својата емисија. Додека таа разговараше со гостин во текот на утринската програма, не сакајќи си ја покажа долната облека.Водителката знае како да си ја подигне гледаноста на својата устринска програма. Погледнете...

06.12.2013 - 12:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега