ФОТО: Даниел Кајмакоски ожени се со мене!

 

Даниел Кајмакоски кој го воодушеви жирито и публиката на Икс Фактор, дефинитивно не престанува да ги освојува срцата на фановите. Овојпат тој на Фејсбук изрази благодарност за љубовта и поддршката кои ги добива, а една девојка во коментар побара тој да се ожени со неа....

 

06.12.2013 - 10:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега