ВИДЕО: Снимен вонземјанин во Англија?

 

Жителите на англискиот град Бристол снимиле чудно суштество на небото. Погледнете....

06.12.2013 - 10:17

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега