Десетгодишно девојче брутално уби двегодишно дете

 

Вистиснки хорор се случи во градот Шонгкинг, југозападна Кина. Двегодишно дете настрада за само неколку минуту откако мајката излегла од лифт, а вратата се затворила пред детето да успее да излезе.

Неколку секудни влегло некое  10- годишно девојче во лифтот.

Безбедносната камера  во лифтот снимила страшна глетка откако вратата од лифтот се затворила, а во него останале двегодишното дете и десетгодишното девојче.

Девојчето го крева детето и го удира од земја, потоа со сета сила го тепа и клоца, за кога ќе се качат до 25 от спрат да го фрли од прозорец на висококатницата!

Сеуште не се знае дали девојчето било во некаква роднинска врска со двегодишното дете. 

06.12.2013 - 09:09

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега