ВИДЕО: Кучето на Барак Обама турна мало девојче

 

Миленикот на Барак Обама преврте мало девојче кое било дело од прославата за божиќното украсување на Белата куќа. По настанот, Мишел Обама го прегрна девојчето кое воопшто не било вознемирено и продолжило да го гали кучето и да си игра со него.

05.12.2013 - 15:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега