Мачки и кучиња ги јаделе безживотните тела на мајка и син - хорор во Србија

 

Хорор денеска ја потресе Србија. Според информациите од српските медиуми, во едно село било пронајдено телото на 71-годишната Добрила Џ. и нејзиниот 48-годишен син, а телата кои биле во фаза на распаѓање ги јаделе кучиња и мачки.

Обдукцијата треба да покаже во какви околности настанала смртта, а најверојатно според неофицијалните информации, мајката починала од инфаркт, додека синот бил срцев болесник.

Страотната глетка ја видел братот на Добрила кој отишол да ја посети. Тој случајот веднаш го пријавил во полиција.

05.12.2013 - 14:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега